Kas te vajate lapsehoiu teenust?
Janne lastehoid Raplas

Rapla Maavalitsus andis Ridiradiralla OÜ all tegutsevale Janne lastehoiule 22.06. 2012 tegevusloa nr 9. Lastehoiu lubatud maksimaalne laste arv on 10.

Pakume perepäevahoiu teenust kodus. Individuaalelamu asukoht on kesklinna lähedal, Viljandi mnt. 53, Rapla. Autot on võimalik sissesõiduteele või sisehoovi parkida.
Maja ümbritseb turvaline aiaga hoov, kus on lapse võimalus mängida liivakastis, turnida, veeta aega lastemängumajas ja lasta liumäelt liugu.

Majas on laste kasutada:

  • köök-söögituba
  • 2 laste mängutuba
  • 2 magamistuba
  • avar koridor

Maja valvavad sõbralikud Austraalia karjakoerad Bella ja Comi. Õuealal on koertele eraldi aed.
Janne lastehoid pakub turvalist ja sõbralikku keskkonda, mis annab võimaluse loovalt tegutseda, aktiivselt liikuda, teistega suhelda ja samas üksinda mängida ning puhata.
Janne lastehoiu põhiülesanne on luua perepäevahoius võimalused ja tingimused tervikliku isiksuse kujunemiseks. Sealjuures soodustades emotsionaalset, kõlbelist, sotsiaalset, vaimset ja kehalist arengut.
Selleks, et muuta Janne lastehoius viibitud aeg sisukamaks, tegeleme muuhulgas laulu, tantsu, etlemise, käelise tegevusega, loovuse arendamisega, spordiga, muusika kuulamisega ja rütmikaga.

Lapsevanem on meie jaoks partner, keda kaasatakse Janne igapäevatöösse ja kellega jagatakse vastutust lapse arendamisel.